Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Magia teatru – lalka teatralna”.


W dniu 28 kwietnia 2016r. w sali Hydro(za)gadka Zielonogórskiego Ośrodka Kultury odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Magia teatru – lalka teatralna”. Na konkurs wpłynęły 334 prace z całej Polski. Reprezentantkami naszej świetlicy były uczennice: Zuzanna Pacholska, kl. II D i Zuzanna Sadowska, kl. I A. Jury dokonało oceny i zakwalifikowało do wystawy 134 prace indywidualne i 1 pracę grupową. Zuzanna Pacholska otrzymała nagrodę, natomiast Zuzanna Sadowska – wyróżnienie. Nadesłane lalki teatralne z bajek Calineczka i Alicja w krainie czarów będzie można podziwiać na wystawie Zielonogórskiego Ośrodka Kultury do końca maja.

Na zdjęciu „Calineczka” wykonana przez Zuzannę Pacholską.

Gratulujemy!

 


Skip to content