VI Elbląski Bieg Niepodległości

Wiele osób  świętuje ten ważny dzień w sportowy sposób, biorąc udział w Biegu Niepodległości.  Organizatorami VI Elbląskiego Biegu Niepodległości są: Urząd Miejski

w Elblągu oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Patronat honorowy nad imprezą objął Witold Wróblewski – Prezydent Elbląga.

Grupa wolontariuszy z naszej szkoły włączyła się w obchody Święta Niepodległości. Podczas  imprezy sportowej pomagała w dwóch punktach nawadniania: przy ulicy Teatralnej i Alei Tysiąclecia. Byli to uczniowie z klasy VII a: Michał, Natalia, Joanna oraz z klasy VIII a:  Aleksandra K., Nikola S, Tymoteusz, Konrad, Nikola K, Aleksandra M, Agata.

Pomimo zimna wolontariusze  mieli gorące serca i znakomicie wypełnili powierzone zadania.

Bardzo im za to dziękujemy!

Józefa Chmura – koordynator Szkolnego Koła Wolontariatu