Włączenie się uczniów naszej szkoły w działania Międzyszkolnego Koła Historycznego –  nagrywanie filmu o powstaniu styczniowym.

Włączenie się uczniów naszej szkoły w działania Międzyszkolnego Koła Historycznego – nagrywanie filmu o powstaniu styczniowym.

17 marca b.r. uczniowie klas V a, VI a, VI b i VII c,  pod opieką p. W. Lewandowskiej wzięli udział w nagrywaniu filmu o powstaniu styczniowym. Film jest inicjatywą p. Piotra Imiołczyka, nauczyciela-pasjonata historii, który założył i prowadzi Międzyszkolne Koło Historyczne. Koło ma na swoim koncie wiele znaczących dokonań m. in. przygotowanie inscenizacji ze wszystkich polskich powstań narodowych, nagrań i teledysku o powstaniu warszawskim a obecnie filmu o powstaniu styczniowym. Sceny kręcone były w elbląskiej Bażantarni, angażowały uczniów i nauczycieli.
Close Menu