MAGICZNE KRZESŁO – konkurs czytelniczy

11 kwietnia w czytelni szkolnej odbył się konkurs czytelniczy klas piątych pt. „Magiczne krzesło”, nawiązujący do przygodowej książki Andrzeja Maleszki „Magiczne drzewo. Czerwone krzesło”. Drużyny obu klas zmagały się z różnymi zadaniami jak: test, krzyżówka, list i pytania otwarte. Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwała komisja w składzie pani wicedyrektor Bożena Strawa-Cieślak, p. Marta Bartosik i p. Izabela Zimnoch. Pierwsze miejsce zdobyła klasa Va, minimalnie pokonując klasę Vb. Wszyscy uczestnicy konkursu jak i publiczność wykazali się doskonałą znajomością przygód bohaterów książki. Gratulujemy i zachęcamy do poznawania kolejnych tomów serii „Magicznego drzewa” dostępnych w szkolnej bibliotece.