KONKURS PLASTYCZNY „ŚWIĘTA Z KSIĄŻKĄ” – wyniki


Biblioteka szkolna organizowała konkurs plastyczny „Święta z książką”, który polegał na przedstawieniu dowolnego wydarzenia z przeczytanej książki podczas przerwy świątecznej. Komisja w składzie: panie Tatiana Karwacka, Katarzyna Kozłowska, Marta Bartosik i  Magdalena Wojciechowska, biorąc pod uwagę samodzielność, estetykę  i technikę wykonania prac, wyłoniła następujących laureatów:

I miejsce – Lilianna Koperkiewicz kl. IIb

II miejsce ex aequo – Helena Romanowska kl. IIb oraz Nancy Szatewicz kl. IVa

III miejsce ex aequo – Korneli Korzeb i Aleksander Wiśniewski kl.IIb

Wyróżnienia otrzymali: Julia Kuniewicz kl.IVa, Antonina Pietras, Alicja Mielcarek i Krzysztof Meuś kl.IIb

Wszystkim laureatom gratulujemy, a pozostałym uczestnikom konkursu dziękujemy za udział.


Skip to content