ODWAŻ  SIĘ  BYĆ DOBRYM


Kochani!

Zakończyliśmy kiermasz charytatywny dla dzieci i chorych z Bangladeszu.
Serdecznie dziękujemy Wam za udział w kampanii ODWAŻ SIĘ BYĆ DOBRYM!  Za wspieranie misji w Bangladeszu, w którym ubóstwo jakie panuje zmusza dzieci do pracy.  Według zebranych danych, aż 10% dzieci w wieku 5-14 lat dorabia w fabrykach. Pracują nawet po 12 godzin dziennie.  Długie godziny pracy, przemęczenie, brak pożywnego jedzenia i czystej wody pitnej powodują,
że dzieci często chorują i są osłabione.
Mamy nadzieję, że nasze wsparcie w kwocie 400 złotych uzyskane ze sprzedaży woreczków bawełnianych przyczyni się do pomocy dzieciom.
Szczególne podziękowania kierujemy do pani Emilii Zamojskiej, która uszyła woreczki. W kiermasz zaangażowani byli wolontariusze z koła Caritas w dniu 20 XI 2019 r: Karol  Żmuda, Julia Starzyńska, Lena Starzyńska, Agata Wołk oraz z Koła Misyjnego w dniu 21 XI 2019 r: Antonina Adamczyk, Kornelia Lis, Viktoria Sługocka, Kinga Walendziak, Daria Kamecka.

Dobre uczynki zmieniają świat. Dziękujemy za WASZE DOBRE SERCE!

Z wyrazami wdzięczności Józefa Chmura, Anna Jurczak


Skip to content