Międzyszkolny konkurs wiedzy o zdrowym odżywianiu ,, Jem zdrowo-jestem zdrowy”


Organizatorem konkursu był Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy nr  2

we współpracy z  Warmińsko – Mazurską  Biblioteką Pedagogiczną  im. Karola Wojtyły  pod patronatem Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej   w Elblągu.

Konkurs odbył się 3 czerwca 2019 roku w SOSW przy ul. Polnej.

W zmaganiach konkursowych brało udział pięć zespołów czteroosobowych z różnych szkół. Naszą szkołę reprezentował zespół  w składzie: dwie uczennice z klasy VI a – Ania i Joasia oraz dwie uczennice  z klasy VII a Nikola i Wiktoria, które…… wykazały się sporą wiedzą z zakresu znajomości zasad zdrowego żywienia i zajęły II miejsce. Brawo!                                                                                                            Józefa Chmura


Skip to content