„FERIE Z KSIĄŻKĄ” – konkurs plastyczny


W styczniu biblioteka szkolna ogłosiła konkurs plastyczny dla klas II – III pt. „Ferie z książką”. Polegał on na zaprezentowaniu wybranej sceny z przeczytanej książki dowolną techniką w formacie A3. Największą aktywność w konkursie wykazali uczniowie klasy IIa. Komisja w składzie: p. Tatiana Karwacka, p. Józefa Chmura i Izabela Zimnoch oceniała prace pod względem użytej techniki, oryginalności i estetyki. Oto laureaci konkursu:

I miejsce – Antek Szafarowski kl. IIa „Upiorne Andrzejki”

II miejsce – Igor Malinowski kl. IIa „Ecyklopedia dinozaurów”

III miejsca- Hania Papińska „Hania Humorek” i Maja Lalik z kl. IIa „Zaczarowana zagroda”

Wyróżnienia otrzymały:

Nikola Malinowska, Julia Winczewska, Weronika Dąbrowska, Weronika Rokicka  i Łucja Cichoń z klasy IIa. Wszystkim laureatom gratulujemy i dziękujemy za wasze zaangażowanie.  Nagrody będą wręczane na najbliższym apelu klas młodszych.  Prace konkursowe można obejrzeć na tablicy przy bibliotece w głównym korytarzu.


Skip to content