Dzień Otwarty


26 lutego 2019 r. odbył się Dzień Otwarty w Szkole Podstawowej nr 25 pod hasłem „Ucz się i baw z mrówką”. Miłym zaskoczeniem dla uczestników tej imprezy była Mrówka – symbol naszej szkoły. Towarzyszyła ona naszym małym gościom podczas wszystkich przygotowanych przez nas atrakcji.
Spotkanie rozpoczęła Pani Anna Śledzińska – dyrektor szkoły.
Miłym akcentem było wręczenie nagród dla zaproszonych przedszkolaków, którzy wzięli udział w konkursie „Moja wymarzona szkoła i nauczyciel”.
Uczniowie klasy integracyjnej IIa zaprezentowali wspaniały pokaz tańców towarzyskich.
Kolorowe mróweczki odwiedziły sale, w których odbywały się niesamowite zajęcia przygotowane przez naszych nauczycieli :
Mrówka Komputerówka
Mrówka Mądra Główka
Mrówka Wyścigówka
Mrówka Magnesówka
Mrówka Pastelówka
Naszych gości zaprosiliśmy także do atelier fotograficznego na sesję zdjęciową z mrówką.
Rodzice zapoznali się z bogatym dorobkiem naszej szkoły, ofertą edukacyjną i osiągnięciami naszych uczniów. Ciekawe rozmowy rodziców z Panią Dyrektor Anną Śledzińską toczyły przy słodkich przekąskach.
Podczas zwiedzania szkoły goście mogli podziwiać galerie prac z różnych konkursów szkolnych, międzyszkolnych, miejskich, ogólnopolskich i międzynarodowych, które nasza szkoła organizowała, bądź w nich uczestniczyła. Był to wspaniały dzień, pełen emocji, atrakcji, przyjaznych rozmów i ciepłych chwil. Dziękujemy wszystkim licznie przybyłym gościom za obecność tego dnia. Rodzicom życzymy podjęcia dobrej decyzji w wyborze szkoły a przyszłym pierwszoklasistom powodzenia w nauce. Do zobaczenia na kolejnym Dniu Otwartym za rok.
Zapraszamy do galerii.


Skip to content