WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO


W nawiązaniu do października – miesiąca opieki nad zwierzętami, biblioteka szkolna zorganizowała konkurs plastyczny pt. „ Moje ulubione zwierzątko-bohater literacki”. Komisja w składzie: p. Józefina Chmura,             p. Anna Muniak i Izabela Zimnoch nagrodziła i wyróżniła następujące osoby:

W klasach 0-III:

I miejsce-  Julia Winczewska kl. IIa („ Zimowy wilk”)

II miejsce- Hanna Papińska kl. IIa („Rafik został sam”) i Amelia Pawlikowska kl. Ia („Kundel bury”)

III miejsce- Roksana Pawłowska kl. IIb („Przygody kota Filemona”)

Wyróżnienia otrzymali: Mateusz Lica kl. Ic, Julia i Oliwier Kuniewicz z kl 0.

W klasach IV:

I miejsce- Nina Makowska kl. IVa (Koń Pipi Pończoszanki)

II miejsce – Hanna Orłowska kl. IVb („ Aslan”)

III miejsce – Julia Nogga kl. IVb (Lis Witalis)

Wyróżnienie otrzymała Kinga Zawada kl. IVd. Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za udział, a nagrody dla wyróżnionych będą rozdane przy najbliższej okazji. Wystawę prac można obejrzeć w czytelni. Zapraszam

 


Skip to content