SAMORZĄD UCZNIOWSKI – DEBATA ORAZ SZKOLNE WYBORY SAMORZĄDOWE

Dnia 1 października w naszej szkole odbyła się debata kandydatów ubiegających się o członkostwo w Samorządzie Uczniowskim. Każdy z kandydatów zaprezentował swój program wyborczy. Przedstawianym pomysłom uważnie przysłuchiwała się nasza społeczność szkolna, a po zakończonej prezentacji, wyborcy mieli okazję zadać kandydatom pytania. Odbyły się również szkolne wybory samorządowe, podczas których każdy z uczniów mógł oddać swój głos na jednego wybranego kandydata do Samorządu. Po podliczeniu wszystkich głosów, komisja wyborcza ogłosiła wyniki. Miło nam poinformować, że przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego została Oliwia Żukowska z klasy 8c. Serdecznie gratulujemy i życzymy roku pełnego sukcesów!