Włączenie się uczniów naszej szkoły do obsługi IV Elbląskiego Biegu Niepodległości – 11 listopada 2017r.


W ramach wolontariatu kilkoro uczennic naszej szkoły włączyło się w obsługę IV Elbląskiego Biegu Niepodległości. Były to uczennice klas gimnazjalnych – Wiktoria Mac i Karolina Jędrzejewska z kl. IIIe oraz Zosia Misiuk, Julia Błaszkowska-Barć i Kornelia Sikora z kl. IIIf. Dziewczyny uczestniczyły w spotkaniu organizacyjnym w Regionalnym Centrum Wolontariatu, otrzymały zadanie obsługi punktu wydawania wody w czasie biegu zawodników. Dzielnie, mimo niesprzyjającej pogody, wywiązywały się z podjętych obowiązków. Organizatorami IV Elbląskiego Biegu Niepodległości byli: Urząd Miejski, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz SKS EL Aktywni. Patronat nad biegiem sprawował prezydent Elbląga p. Witold Wróblewski.


Skip to content