Wyniki konkursu plastycznego „KOT-ULUBIONY BOHATER LITERACKI”


W nawiązaniu do Światowego Dnia Kota przypadającego na 17 lutego oraz w celu promocji czytelnictwa, biblioteka szkolna ogłosiła w styczniu konkurs pt.” Kot – ulubiony bohater literacki”. Wpłynęło ponad 20 prac plastycznych, których autorami byli  uczniowie klas 0-III. Komisja w składzie: p. Józefina Chmura, p. Tatiana Karwacka i p. Małgorzata Pawlikowska wyróżniła prace najbardziej pomysłowe, estetyczne i ciekawe.
Laureaci konkursu to:
I miejsca – Kajetan Pieślak z kl. III b („Biała kotka”) oraz Wiktor Cichoń z kl. IIIc („ Kto    ukradł Prążka?”)
II miejsce –  Aurora Legnani z kl.0 („Kot w butach”) oraz Marcelina Józefowska z kl.0 (Kot w butach”)
III miejsce – Łucja Cichoń z kl. Ia („Wąsik, niechciany kotek”)
Wyróżnienia otrzymali:
• Hania Papińska z kl. Ia („Przygody kota Filemona”)
• Julia Winczewska z kl. Ia („Kot w butach”)
• Julia Hobell kl. Ia („Kot w butach”)
• Igor Ingielewicz z kl. IIIc („Cukierku, ty łobuzie”)
• Łucja Maciejkowicz z kl. IIIb („Drobinka, porzucona kicia”)
Wszystkim laureatom gratulujemy, a uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie. Zainteresowanych zapraszamy do obejrzenia wystawy prac w czytelni szkolnej, zaś nagrody będą rozdane na najbliższym apelu szkolnym.


Skip to content