Dzień otwarty


We wtorek 27.02.2018 r. nasza szkoła po raz kolejny otworzyła swoje drzwi przed rodzicami i dziećmi, które w przyszłym roku szkolnym 2018/2019 rozpoczną edukacje w klasie 0 i w klasach pierwszych. Z okazji do zwiedzania naszej placówki skorzystało liczne grono przybyłych gości. W programie dnia „Podróż w kosmos” swoją ofertę zaprezentowali  Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie.
Były to: występ taneczny utalentowanej uczennicy Helenki, wspólne, wspaniałe popisy taneczne gości z kosmiczną grupą  p. Małgorzaty Winczenbach- wnoszące dużo radości, niesamowity start w kosmos, cieszące się wielkim zainteresowaniem kosmiczne eksperymenty, pełne wigoru sportowe wygibasy w kosmicznej przestrzeni, nieziemskie spotkanie muzyczne z kosmitką TITITĄ, oraz rozwiązanie zagadki- jak wygląda ufoludek.
Rodzice mieli możliwość spotkania z Dyrekcją, nauczycielami oraz zwiedzenia szkoły.
Świetna zabawa udzieliła się wszystkim i dorosłym, i dzieciom. Na twarzach najmłodszych malowała się radość .
Na koniec imprezy dzieci otrzymały upominki.
Kochani Zerówkowicze i Pierwszoklasiści zapraszamy Was we wrześniu!

fotorelacja na szkolnym facebooku- zapraszamy do obejrzenia

https://www.facebook.com/Szkoła-Podstawowa-nr-25-w-Elblągu-149424385216353/


Skip to content