Przekazanie Szlachetnej Paczki 2017


W sobotę 9 grudnia 2017 roku przekazaliśmy Szlachetną Paczkę dla naszego Pana Kazimierza. Paczkę zbieraliśmy wspólnie jako społeczność Szkoły Podstawowej nr 25 i Gimnazjum nr 6 w Elblągu. Zbierali uczniowie, zbierali członkowie ich rodzin, zbierali nauczyciele, zbierali inni pracownicy szkoły. Wiemy, że angażowane były także dalsze rodziny naszych uczniów. Można powiedzieć, ze wszystkie ręce były na pokładzie. Udało się!!! W sumie zebrane prezenty zapakowaliśmy w 18 paczek oraz oddzielnym darem była pralka ofiarowana przez Państwa Sokołowskich. Wśród zebranych darów znalazły się:podstawowe artykuły spożywcze, słodycze, kawa, środki czystości i artykuły higieniczne, odzież i obuwie, kołdry i pościele, wspomniana już pralka także wymarzona wędka. Dary były zbierane w świetlicy szkolnej Szkoły Podstawowej nr 25 oraz gabinecie pani psycholog i pedagog w Gimnazjum nr 6. Po zebraniu zostały pięknie opakowane i przygotowane do transportu przez nauczycielki świetlicy i psychologa szkolnego.
Mamy naszych uczniów- Pani Anna Frąszczak i Pani Anna Marszałek- Budkiewicz
bardzo pomogły w transporcie paczek do Elbląskiego Parku Technologicznego przy ulicy Sulimy, gdzie znajdowała się tegoroczna baza Szlachetnej Paczki.
W przekazaniu paczek czynny udział brali uczniowie obu szkół- Jakub Frąszczak i Dawid Marszałek- Budkiewicz. Nad całością czuwała pani pedagog Krystyna Kulla.
Wiemy, że nasza Szlachetna Paczka trafiła już do Pana Kazimierza i sprawiła mu wiele radości. Niedługo otrzymamy sprawozdanie z przekazania paczki.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w akcję.
Razem stworzyliśmy coś pięknego.
Święta i najbliższe miesiące w życiu Pana Kazimierzabędą łatwiejsze.
JESTEŚCIE  WSPANIALI,
JESTEŚCIE  SZLACHETNI!!!
Organizatorzy akcji 🙂

Skip to content