WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO – „Kundelek –ulubiony bohater literacki”

Z okazji zbliżającego się Święta Kundelka, biblioteka szkolna zorganizowała konkurs plastyczny poświęcony tym bardzo lubianym i bliskim człowiekowi pupilom. Wpłynęło ponad 50 prac wykonanych przez uczniów  klas II-V, przedstawiających bardziej i mniej znanych kundelków – bohaterów literackich. Wszystkie dzieła artystyczne prezentowały się pięknie i ciekawie. Wybór był jak zawsze bardzo trudny. Biorąc pod uwagę estetykę, technikę wycinania różnych materiałów i samodzielność wykonanych prac, komisja w składzie: p. Marzanna Basista,  p. Marta Bartosik i Izabela Zimnoch wyróżniły następujące prace:

I miejsce – Zuzia Pacholska z kl. IIId – bohater książki „Instrukcja obsługi pieska Jacusia”

II miejsce – Krzysztof Banasiewicz z kl. IVa – bohater książki „O psie, który jeździł koleją”

III miejsce – Olga Zamojska z kl. IIc – bohaterka książki „Biedna mała Luna”

Wyróżnienia otrzymali:

1. Hania Orłowska z kl. IIb – bohater książki „Baltic-pies, który płynął na krze”
  2. Kajetan Pieślak z kl. IIb – bohater książki „ Wawa i jej pan”
  3. Agata Pytel z kl. IId – bohater książki „Medor, najlepszy przyjaciel”
  4. Igor Ingielewicz z kl. IIc – bohaterka książki „Kora jest samotna”
  5. Maja Kowalska z kl. IVa – bohater książki „Puc , Bursztyn i goście”
  6. Konrad Szumski z kl. IVb – bohater wiersza „Jaki wielki pies”

Wszystkim laureatom gratulujemy, a pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie. Prace plastyczne zdobią naszą czytelnię oraz korytarz przy bibliotece. Zapraszam do oglądania.