WYNIKI STYPENDIADY WCZESNOSZKOLNEJ


W grudniu 2015 roku 46 uczniów klas drugich naszej szkoły wzięło udział w kolejnej edycji STYPENDIADY WCZESNOSZKOLNEJ w trzech kategoriach: czytelniczym, ortograficznym oraz matematycznym. Zasięg stypendiady jest ogólnopolski. W tym roku szkolnym uczestniczyło w nim 3343 uczniów z całej Polski. Poziom wymaganej wiedzy był bardzo wysoki. Tym bardziej cieszą wyniki, które zdobyli uczniowie naszej szkoły.
Konkurs czytelniczy:
I miejsce i złoty medal ANTONOWICZ PAWEŁ uczeń klasy IId (50 pkt)
III miejsce i brązowy medal DĄBROWSKI WOJCIECH uczeń klasy IIa (48 pkt)
Wyróżnienie SIKORA MAŁGORZATA uczennica klasy IId ( 45 pkt)
9 miejsce ŁUKASZ ŁYCHOŃSKI uczeń klasy IIB (42 pkt)
10 miejsce ZUZANNA ILSKA uczennica klasy IIb (41pkt)
W konkursie ortograficznym najlepszy wynik spośród uczniów naszej szkoły osiągnęła JUSTYNA SZULEWSKA, która będzie reprezentowała SP nr 25 w  miejskim konkursie ortograficznym organizowanym przez SP nr 4 w Elblągu.
GRATULUJEMY odwagi oraz wyników!!!
2 3

Skip to content