SPOTKANIE AUTORSKIE Z WIOLETTĄ PIASECKĄ

8 października, kolejny już raz, zawitała do naszej biblioteki elbląska pisarka dla dzieci pani Wioletta Piasecka. W spotkaniu autorskim uczestniczyli uczniowie klas Ia, IIa, IIb, gdzie mieli okazję poznać twórczość naszego gościa oraz najnowszą książkę autorki, napisaną i wydaną z okazji 100-lecia Niepodległości Polski pt. „Ignaś”. Jest to historia życia i kariery jednego z najsłynniejszych pianistów na świecie oraz wielkiego patrioty – Ignacego Paderewskiego, napisana specjalnie dla dzieci. W podziękowaniu za zaproszenie, nasza biblioteka otrzymała od pani Wioletty egzemplarz „Ignasia” oraz kolejną książkę z serii opowieści patriotyczne pt. „Faustynka”. Na koniec można było zakupić wybrane tytuły i otrzymać autograf pisarki.