Rozstrzygnięcie konkursów logopedycznych.

0
226

Jury  w składzie: Pani Anna Śledzińska, Pani Ewa Cichońska i Pani Izabela Zimnoch wybrały najpiękniejsze i najciekawsze prace. Serdecznie wszystkim gratulujemy.

Nagrody i dyplomy zostaną rozdane podczas apelu  po feriach.

Oto lista nagrodzonych:

Rozstrzygnięcie konkursu logopedycznego pt.:  Malujemy wierszyki ćwiczące języki „Wieczór w akwarium”.

I miejsce Zuzanna Pacholska kl. IV a

II miejsce Mateusz Szejda kl. III c i Marcelina Józefowska kl. 0

III miejsce Olga Zamojska kl. III c

Wyróżnienia:            

Maja Zumkowska kl. 0

Jakub Zagalski kl. III b

Mateusz Heldt kl. 0

Aurora Legniani kl. 0

Antoni Szafarowski kl. I a

Rozstrzygnięcie konkursu „ Wierszyki ćwiczące języki”

Kategoria kl. I-III

Miejsce I:

Julia Winczewska kl. I a wiersz pt.:  „Dżdżownica i dzięcioł”,

Julia Starzyńska kl. III b wiersz pt.: „Sen psa”,

Olaf Kaczyński kl. III b wiersz pt. : „Duchy na zamku”,

Miejsce II:

Hanna Papińska kl. I a wiersz pt.: „Muszki leniuszki”,

Maksymilian Chrostowski kl. III b wiersz pt.: „Lew”,

Łucja Maciejkowicz kl. III b wiersz pt.: „Psoty kota”,

Miejsce III :

Kajetan Pieślak kl. III b wiersz pt.: „Szara myszka”,

Weronika Rokicka kl. I a wiersz pt.: „Żyrafa”,

Zofia Daraszkiewicz kl. I a wiersz pt.: „Przepis na smaczny sen”,

Wyróżnienia:

Maja Modrzyńska kl. I a wiersz pt.: „W ogródku”,

Alicja Hak kl. II a wiersz pt.: „Hałas w kurniku”

Jakub Zaborowski kl. III c wiersz pt.: „W stawie”,

Mikołaj Żóralski kl. III c wiersz pt.: „Wycieczka do ZOO”,

Krzysztof Panas kl. I a wiersz pt.: „Krowa”,

Kategoria kl. IV-VII:

Miejsce I:

Konrad Ingielewicz kl. VI a wiersz pt.:  „Żona Szczepana”,

Miejsce II:

Marika Gronikowska kl. VI a  wiersz pt.: „Żaba”,

Miejsce III :

Szymon Kowalski kl. IV c wiersz pt.: „R”,

Wyróżnienia:

Marta Kopecka kl. Wiersz pt.: „Pokój Sabinki”.

Dyplom za udział w konkursie logopedycznym literackim otrzymują:

Igor Ingielewicz kl. III c wiersz pt.: „Szalik z szyszek”,

Maja Mrozik kl. I a wiersz pt.: „Wąż”,

Filip Szyszka kl. III a wiersz pt.: „Szyszka”,

Zuzanna Sadowska kl. III a wiersz pt.: „Życzenia”,

Lena Wojdan kl. III d wiersz pt.: „Żuki”,

Nikola Malinowska kl. I a wiersz pt.: „Leśne atrakcje”,

Antoni Sokołowski kl. III d wiersz pt.: „Mój pies”.