DZIEŃ PATRONA


W dniu 15.01.2018 r. w Szkole Podstawowej nr 25 obchodziliśmy Dzień Patrona- Janusza Kusocińskiego. Podczas  oficjalnej części  uroczystości przybliżona została sylwetka sportowca. W dalszej części imprezy odbył się konkurs wiedzy o Kusym.  Podium prezentowało się następująco:

I miejsce- klasa IV b

II miejsce- klasa IV c

III miejsce- klasa VI b

W ostatniej części uroczystości zaprezentowali się szkolni sportowcy. Opowiedzieli o tym jaką dyscyplinę sportową trenują i jakie są ich największe osiągnięcia. Na scenie wystąpili: Aleksandra Karwowska, Marika Sudomierska, Jakub Zieliński, Igor Sadzyński, Nikodem Kęska, Piotr Kurczewski, Paweł Kurczewski, Borys Łesyk, Kacper Brokowski, Aleksander Tywoniuk. Obecne były również Mamy Olka i Kacpra, które opowiedziały w jaki sposób udaje się chłopcom pogodzić naukę w szkole z osiąganiem sukcesów w sporcie.


Skip to content