XXVI JESIEŃ TEATRALNA

We wtorek i środę (28.11. i 29.11. 2017 r.) odbyła się w naszej szkole XXVI Jesień Teatralna. W imprezie brały udział wszystkie klasy. Zaprezentowały one przygotowane przez siebie przedstawienia.
 Uczniowie dzielnie walczyli o Złotą, Srebrną i Brązową Maskę oraz o wyróżnienia. Publiczność świetnie się bawiła, oglądając występy swoich kolegów i koleżanek. Czas, spędzony na sali, zapamięta na pewno na długo.
Jury miało twardy orzech do zgryzienia. Wszystkie spektakle były ciekawe i świetnie wyreżyserowane. Wyróżniały się niezwykłą scenografią i kostiumami. Wiele pracy w ich przygotowanie włożyli Rodzice naszych uczniów, za co im serdecznie dziękujemy.
Uczniowie- aktorzy brawurowo zagrali swoje role. Jury doceniło ich talent i przyznało po dwadzieścia cztery nagrody za indywidualną grę aktorską na poziomie klas 0- III i IV- VII.
W tym roku szkolnym zostały nagrodzone następujące klasy:
0 – III
Złota Maska – III a za spektakl „Książę i zmieniacz czasu”.
Srebrna Maska – I a za spektakl „Calineczka”.
Brązowa Maska – II a za spektakl „Jak to naprawdę z babcią było”.
0 – za spektakl „Królewna Gburka”.
III c – za spektakl „Zakochane pary”.
IV- VII
Złota Maska- IV b za spektakl „Piraci”.
Srebrna Maska – V a za spektakl „Arlekin i Kolombina”.
Brązowa Maska – VII c za spektakl „Little Red Riding Hood”.
VI b – za spektakl „Królewna Śnieżka- historia prawdziwa”.
VII a – za spektakl „Mam talent”.
Wszystkim nagrodzonym klasom serdecznie gratulujemy!
Organizatorzy : Agnieszka Koziarska Marta Bartosik