Wyniki konkursu „Mrówki w akcji”


Dzień dobry,
z ogromną przyjemnością przekazujemy listę dzieci, które zostały laureatami albo zostały wyróżnione w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym pt. :”Mrówki w akcji”. Wszystkich laureatów i dzieci wyróżnione zapraszamy wraz z rodzicami po odbiór nagród, na Dzień Otwarty Szkoły, który odbędzie się 22 lutego 2024 roku o godzinie 17.00 w Szkole Podstawowej nr 25 przy ul. Wyżynnej 3 w Elblągu. Przygotujcie się na świetną zabawę.
Laureaci:
Kaja M. Przedszkole Wiki
Zofia K. Przedszkole nr 3
Antosia G. Przedszkole nr 8
Lilia G. Przedszkole nr 17
Klara K. Przedszkole nr 26
Zuzanna Z. Przedszkole nr 13
Michalina G. Przedszkole Przyjaciele Kubusia
Antoni D. Przedszkole nr 6
Kacper W. Przedszkole Balonik
Aurelia M. Przedszkole nr 29
Wyróżnienia:
Alicja M. Przedszkole nr 17
Aleksandra P. Przedszkole Przyjaciele Kubusia
Kaja J. Przedszkole nr 6
Weronika C. Przedszkole Balonik
Łukasz S. Przedszkole nr 29
Julita K. Przedszkole nr 29

Skip to content