Regionalne Centrum Wolontariatu w Elblągu


Dziś zawitała do Nas Szkoła Podstawowa nr 25 w Elblągu z wielkim podarunkiem na akcję ,, Pierwszy dzwonek”. Ogromne podziękowania kierujemy w stronę całej zaangażowanej w zbiórkę społeczności szkolnej.

W Centrum zaczynamy już segregację, a to dopiero początek

Jesteście niezawodni!

 

Gorąco dziękuję wszystkim wspaniałym Darczyńcom za okazany DAR SERCA.

Dzięki Państwa hojności zebraliśmy dla najbardziej potrzebujących dzieci  artykuły szkolne, które posłużą im przez  długi czas.  Dziękujemy również za przekazane produkty spożywcze i chemiczne dla dzieci z Domu Pomocy Społecznej przy ul. Kasprzaka w Elblągu.

Artykułami szkolnymi obdarowaliśmy dzieci z wielodzietnej rodziny, którymi opiekują się pracownicy Fabryki Dobra, oraz ucznia naszej szkoły. Pozostałe  artykuły zostały spakowane przez wolontariuszy  i przekazane do Miejskiego Centrum Wolontariatu.

Kolejny raz okazało się,  że społeczność szkolna ma wielkie i wrażliwe serca, na które można zawsze liczyć.
W imieniu obdarowanych dziękują  wolontariusze

ze Szkolnego Koła Wolontariatu Misyjnego i Caritas.

Koordynator  akcji – Józefa Chmura


Skip to content