Wyniki konkursu literackiego pt. „Wpływ relacji międzyludzkich na życie i losy człowieka”.


WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU LITERACKIEGO.

      W ramach realizacji projektu #Bezpieczna Szkoła, nasza biblioteka  zorganizowała dla uczniów klas starszych konkurs literacki pt. „Wpływ relacji międzyludzkich na życie i losy człowieka”. Uczestnicy mieli za zadanie napisać pracę  z wykorzystaniem podanych tytułów literatury obyczajowej. Komisja w składzie: p. Marta Bartosik, Izabela Zimnoch i Katarzyna Andrearczyk wyróżniła następujące osoby:

w kategorii- proza:

I miejsce – Nadia Olszewska

II miejsce – Vanessa Kuczyńska

III miejsce – Adam Dembik

w kategorii – poezja:

I miejsce – Albert Jaworski

II miejsce – Olaf Kaczyński

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, a laureatom gratulujemy wygranej.

Organizatorzy:  Izabela Zimnoch, Marta Bartosik

 


Skip to content