Wyniki konkursu plastycznego „KOT-ULUBIONY BOHATER LITERACKI”


Wyniki konkursu plastycznego „KOT-ULUBIONY BOHATER LITERACKI”

W nawiązaniu do Światowego Dnia Kota przypadającego na 17 lutego oraz w celu promocji czytelnictwa, biblioteka szkolna ogłosiła w styczniu konkurs pt.” Kot – ulubiony bohater literacki”. Wpłynęło ponad 45 prac plastycznych, których autorami byli uczniowie klas 0-III. Komisja w składzie: p. Józefina Chmura, p. Beata Mizerska, p. Barbara Karczewska i p. Marzanna Basista wyróżniła prace najbardziej pomysłowe, estetyczne i samodzielnie wykonane przez dzieci.

Laureaci w grupie 0-I klas :

I miejsca – Marysia Makowska z kl. Ib („Kocie historie”)

II miejsce – Wiktoria Leśniak z kl.Ia („Kot na płocie”)

III miejsce – Michał Mech z kl. Ia („Kot Prot”)

Wyróżnienia otrzymali:

  • Zuzia Filipiak z kl. Ib („Bajka o kocie na płocie”)

  • Antek Sudomierski z kl. Ia („Przygody Kota Filemona”)

  • Kaja Kancelarczyk z kl. IId („Przygody Kota Filemona”)

Laureaci w grupie II-III klas :

I miejsce – Nancy Szatewicz z kl. IIa („Kot w butach”)

II miejsce – Hania Strzemieczna z kl. IIb („Przygody Kota Filemona”)

III miejsce – Nina Dziak z kl. IIIc („Czarny kot”)

Wyróżnienia otrzymali:

  • Julia Gołębiewska z kl. IIa („Rok z kocicą Izabelą”)

  • Kuba Freiberg z kl. IIIa („Cykor”)

  • Iza Dąbrowska z kl. IIIb („Kot w butach”)

Wszystkim laureatom gratulujemy, a uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie. Nagrody i drobne upominki dla każdego zostały już rozdane, a zainteresowanych zapraszamy do obejrzenia wystawy prac na górnym korytarzu przy bibliotece oraz w czytelni szkolnej.


Skip to content