Warsztaty w ramach „Akademii Przyszłości”


W sobotę 22.02 o godzinie 11:00 w Sali Konferencyjnej przy ulicy Zacisze odbyły się warsztaty dla rodziców i dzieci uczestniczących w projekcie „Akademii Przyszłości” w Elblągu – również – kolegium Szkoły Podstawowej  nr 25. Warsztaty prowadziła pani Marta Ciereszko z Krakowa – Trener Wewnętrzny Stowarzyszenia „Wiosna”. Tematem przewodnim było „Jak Szewczyk Dratewka i Minionek mogą sobie pomóc” – czyli ciekawie się bawić?. Podczas warsztatów rodzic mógł lepiej poznać dziecko i dowiedzieć się o jego zainteresowaniach. Ciekawe okazało się to jak dziecko mało wie o rodzicu i jego potrzebach. Warsztaty miały zwrócić uwagę na istotę rodzinnego spędzania czasu, budowania więzi i wzajemnych relacji.
Józefa Chmura, Dawid Markun
Koordynatorzy  Akademii Przyszłości w SP 25


Skip to content