JASEŁKA  2019 


Tegoroczne jasełka  w wykonaniu uczniów klasy VII a niosły przesłanie do  coraz bardziej zlaicyzowanej Europy. Rodzina Święta zatroskana o dobro  człowieka wysłała do parlamentarzystów trzech aniołów z zaproszeniem do Betlejem. Chociaż zaproszenie wzbudziło wśród parlamentarzystów wielkie zdziwienie to jednak zostało przyjęte.  Wszyscy  przybyli do Betlejem i złożyli Dzieciątku dary.  Patrycja i Michał, którzy w piękny sposób wcielili się w role Rodziny Świętej, podziękowali parlamentarzystom za przyjęcie zaproszenia i przybycie do Jezusa.  Złożyli wszystkim  życzenia wszelkiego dobra, zgody i miłości. Zespół wokalny z klasy VIII a, który przygotował piękny repertuar pod kierunkiem pani Ewy Wechterowicz podbił swoim śpiewem  serca publiczności. Wszystkie osoby występujące w jasełkach wykazały wysoki poziom zaangażowania i kultury.

To wielka radość pracować z tak wspaniałą młodzieżą. Dziękuję !

Organizator – Józefa Chmura

zobacz galerię


Skip to content