GALA WOLONTARIATU  WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO – MAZURSKIEGO  2019 Z OKAZJI MIĘDZYNARODOWEGO DNIA WOLONTARIUSZA


6 grudnia 2019 roku w Centrum Wdrażania i Promocji Innowacji przy ul. Jagiellońskiej 91 A w Olsztynie odbyła się Gala Wolontariatu Województwa Warmińsko- Mazurskiego, podczas której nastąpiło rozstrzygnięcie trzech konkursów:
1. „Barwy Wolontariatu – 2019″
2. Konkursu na hasło promujące wolontariat na Warmii i Mazurach w ramach programu „Korpus Solidarności”.
3. Konkursu – „Czego się życzy wolontariuszom?”
W Konkursie „Barwy Wolontariatu” Szkolne Koło Wolontariatu Misyjnego znalazło się w Gronie Laureatów. Za działalność społeczną tytuł „Nominowany” uzyskali uczniowie: Natalia Grocka z kl. VIII b,    Agata Chybel z kl. VIII a, Aleksandra Mazurowska z kl.  VIII a,  Antonina Adamczyk z kl. VI a,  Konrad Ingielewicz  z kl. VIII a.

W konkursie na hasło promujące wolontariat na Warmii i Mazurach w programie „Korpus Solidarności”  I miejsce zdobyła Kornelia Lis z kl. VI a, która otrzymała nagrodę w formie bonu o wartości 300 zł. Hasło:  „Szansę na rozwój i dużo radości da Ci wolontariat w Korpusie Solidarności”. II miejsce zajęła nasza szkoła i otrzymała nagrodę w formie bonu o wartości 200 zł. Hasło: „W warmińsko-mazurskiej społeczności działają wolontariusze w Korpusie Solidarności”. W konkursie „Czego się życzy wolontariuszom?”  II miejsce zajęła Victoria Sługocka z kl. VI a, która otrzymała nagrodę w formie bonu o wartości 100 zł. Hasło: „Niech pomagania czas wyzwala pozytywną energię w Was”. Nagrody  i  dyplomy wręczał Marszałek Województwa Warmińsko – Mazurskiego Gustaw Marek Brzezin. Gratuluję wszystkim wolontariuszom !

Józefa Chmura – koordynator Szkolonego Koła Wolontariatu Misyjnego.


Skip to content