PRESTIŻOWY CERTYFIKAT „SZKOŁY NIEPODLEGŁEJ” DLA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 25!


Z ogromną radością informujemy, że w ogólnopolskim programie Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej nasza szkoła uzyskała certyfikat „SZKOŁY NIEPODLEGŁEJ” oraz znalazła się w prestiżowej 10. laureatów – szkół, które najlepiej wywiązały się z realizacji zadań i które otrzymały zaproszenie na uroczystą Galę
do Sejmu RP w Warszawie. Gala nadania miana Szkoły Niepodległej odbyła się w piątek 8 lutego. W staraniach o uzyskanie tego prestiżowego tytułu wzięło udział ponad 400 szkół z całej Polski. W ramach realizacji zadań, podjęliśmy się licznych oraz różnorodnych działań, m.in.: przygotowania spektaklu słowno-muzycznego, nagrania reportażu związanego
z postacią walczącą o niepodległość, zaprojektowania gry planszowej związanej z drogami
do niepodległości, zorganizowania gry miejskiej. Jak wspomniano podczas Gali, działania naszej szkoły wyróżniały się pomysłowością, niezwykłym zaangażowaniem oraz nakładem pracy ze strony wielu nauczycieli, pracowników szkoły, uczniów oraz rodziców. Zwrócono również uwagę na współpracę ze środowiskiem lokalnym. Ogromnie się cieszymy
z uzyskanego wyróżnienia, serdecznie dziękujemy oraz gratulujemy wszystkim zaangażowanym w działania – to nasz wielki wspólny sukces.

Z naszymi działaniami można zapoznać się na stronie projektu: 

https://szkolaniepodleglej.zhr.pl/school/simple-info/60

Szkoła Podstawowa nr 25 im.Janusza Kusocińskiego w Elblągu.


Skip to content