PASOWANIE NA CZYTELNIKA


Biblioteka szkolna przyjęła do swego grona kolejnych czytelników! W dniach 13-14 lutego 2019 r. odbyło się uroczyste Pasowanie na Czytelnika wszystkich pierwszoklasistów. Uczniowie, po zapoznaniu się z regulaminem biblioteki i zasadami wypożyczania, z uwagą obejrzeli i wysłuchali przedstawienia przygotowanego przez starsze koleżanki z kl.VIIa. Dowiedzieli się przy tym, jak  obchodzić się z książką, by służyła jeszcze przez wiele lat innym czytelnikom. Następnie złożyli uroczyste przyrzeczenie i zostali kolejno pasowani na Czytelnika. Pamiątką tego wydarzenia były dyplomy, zakładki  i pierwsze wypożyczone książki. Miejmy nadzieję, że pierwszoklasiści będą często odwiedzali naszą bibliotekę i chętnie spędzali wolny czas z książką w ręku, bo WARTO CZYTAĆ 🙂

   Dziękuję ucz. kl. VIIa: Oli Kidawie, Marysi Antonowicz i Ani Maciejewskiej za pomoc w zorganizowaniu w/w wydarzenia.


Skip to content