KONKURS CZYTELNICZY KLAS III- Herbatka u Kubusia Puchatka


18 stycznia w bibliotece szkolnej odbył się konkurs czytelniczy dla uczniów  klas III      pt. „Herbatka u Kubusia Puchatka”. Każdą klasę reprezentowała, wybrana przez wychowawców, drużyna, której kibicowali koledzy i koleżanki. Poprawność wykonywanych zadań oceniała komisja w składzie: p. dyrektor Ewa Cichońska oraz p. Małgorzata Wołk. Dzieci zmagały się z takimi zadaniami jak: dmuchanie balonów, odpowiadanie na wylosowane  pytania  do książki, rozpoznawanie fragmentów książki i rekwizytów, rozwiązywanie zadań matematycznych i krzyżówek, układanie melodii i śpiewanie mruczanek misia czy układanie puzzli. Zdobywane kolejno punkty pozwoliły wyłonić zwycięzców i tak:
I miejsce – klasa IIIc
II miejsce – klasa IIId
III miejsce – klasa IIIa
Trzeba przyznać, że wszystkie drużyny wykazały się świetną znajomością lektury! Dziękujemy  uczestnikom konkursu za duże zaangażowanie i zdrową rywalizację.


Skip to content