Akcja dla misjonarzy Werbistów z Pieniężna.

Akcja dla Misjonarzy Werbistów z Pieniężna zakończona

17 lutego zakończyliśmy zbiórkę artykułów, o które co roku proszą  misjonarze Werbiści. Zbieraliśmy zakrętki plastikowe, zużyte telefony komórkowe, stare różańce, medaliki, krzyżyki oraz środki czystości i higieny osobistej dla szpitala Św. Łukasza w Kifangondo w Angoli.

Uczniowie z klasy II e oraz III e  pomagali w pakowaniu zebranych rzeczy. Wszystko zostało przekazane w dniu 19 lutego 2017 roku, podczas spotkania z Werbistami w Kościele Bożego Ciała w Elblągu.

Wszystkim uczniom i rodzicom zaangażowanym w pomoc misjom bardzo dziękuję.  Akcja będzie kontynuowana  w następnym roku szkolnym.

Józefa Chmura