KONKURS CZYTELNICZY KL. II i III – „Co kryją Tajemnice….?”


       Szwedzka seria „Biuro detektywistyczne Lassego i Mai” cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem wśród czytelników naszej biblioteki. W celu popularyzacji tej niezwykłej literatury detektywistycznej dla dzieci, 16 XII w czytelni szkolnej odbył się Konkurs Czytelniczy pt. „Co kryją Tajemnice….?”. Wzięło w nim udział 15 chętnych fanów Lassego i Mai, których zadaniem było rozwiązanie testu i dodatkowo ułożenie  puzzli na czas. Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwała komisja w składzie: p. dyrektor Ewa Cichońska, p. Marzena Skowrońska i  bibliotekarz szkoły Izabela  Zimnoch. Zwycięzcami zostali:      

I miejsce – Antoś Sokołowski z kl. IId

II miejsce – Kinga Zawada z kl. IId

III miejsce – Wojtek Dąbrowski z kl. IIIa

      Pozostali uczestnicy także wykazali dużą znajomość książek autorstwa Martina Wildmarka i Heleny Willis. Wszystkim serdecznie gratulujemy oraz zachęcamy pozostałych czytelników do zapoznania się z tą bardzo popularną serią detektywistyczną.


Skip to content