Diecezjalny Konkurs Plastyczny pt.”Litania do św. Mikołaja z Miry”


 

5 grudnia 2016r. o godz.11.00 , w Bibliotece Pedagogicznej w Elblągu przy ul. Świętego Ducha 25, nastąpiło rozstrzygnięcie Diecezjalnego Konkursu Plastycznego pt. .”Litania do św. Mikołaja z Miry”, zorganizowanego przez SP nr 12 w Elblągu. Z naszej szkoły pod opieką Anny Jurczak wzięło w nim udział sześciu uczniów z kl. II-III (uczniowie z kl. II C: Igor Ingielewicz, Mateusz Szejda, Olga Zamojska, uczennice z kl. II D: Agata Pytel i Kinga Zawada oraz Zuzanna Pacholska z kl. III D). Uczniowie ci w listopadzie pod kierunkiem katechetki wykonywali ilustrację do wybranego wezwania zawartego w Litanii do św. Mikołaja. Choć konkurencja była duża,  wśród nagrodzonych nie zabrakło oczywiście uczniów naszej szkoły. IGOR INGIELEWICZ z kl. II C zajął I MIEJSCE w konkursie, zaś prace Mateusza Szejdy z kl. II C oraz Agaty Pytel z kl. II D otrzymały WYRÓŻNIENIA. Pozostali uczniowie dostali podziękowania i nagrody książkowe za udział w konkursie. Najciekawsze  prace  można zobaczyć , aż do ferii zimowych, na wystawie pokonkursowej w Bibliotece Pedagogicznej.

Organizator-   Anna Jurczak


Skip to content