Występ  tancerzy SP 25

W dniu  Święta  Niepodległości tancerze naszej szkoły  wzięli udział w koncercie dzieci i młodzieży na Placu Jagiellończyka. Pokazali tradycyjne tańce ludowe .  Na dworze był lekki przymrozek, ale jak widać nie przeszkadzało to nikomu  w tanecznej  prezentacji. Dzieci otrzymały gromkie brawa oraz gratulacje. Przed elbląską publicznością zatańczyli :

Agata Wołk  kl.2a, Ameli Magalska kl.2d, Lena Wojdon kl.2d, Agata Pytel kl.2d, Kinga Zawada kl.2d,

Emilia Zgurzyńska kl.2d, Piotr Kurczewski kl.2d,

Antoni Sokołowski kl.2d, Franciszek Stojek kl.2d,

Hubert Soliwoda kl.2d,   Łukasz Banasiewicz kl.2d, Kacper Powroźnik kl.2d i Nikodem kl.1a

Po koncercie dzieci  mogły wziąć udział w konkursie plastyczno-historycznym oraz  udać się ze swoją rodziną na pyszną grochówkę.

To było radosne świętowanie  i okazja do zaprezentowania się przed widownią naszego miasta. Tancerzy przygotowała do występu  Małgorzata Wiczenbach