Piotr Fonferek Laureatem XIII Wojewódzkiego Konkursu Literackiego


21 X 2016 roku w Olsztynie w sali konferencyjnej Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Wojewódzkiego przy ulicy Marszałka Józefa Piłsudskiego odbyło się uroczyste podsumowanie XIII Wojewódzkiego Konkursu Literackiego – „Naród silny rodziną”, który odbył się w ramach XVIII Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny „Rodzina – tu wszystko się zaczyna”.

Organizatorami konkursu byli: Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana” Oddział Okręgowy w Olsztynie, Rada ds. Rodzin Województwa Warmińsko-Mazurskiego, Samorząd Województwa Warmińsko- Mazurskiego, Stowarzyszenie Wspierania Działań Prorodzinnych „Forum Prorodzinne”.

W tegorocznej edycji konkursu do organizatorów wpłynęło 106 prac, w tym 27 od osób powyżej 18 roku życia.

Piotrowi Fonferkowi – Jury przyznało wyróżnienie w kategorii list.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.


Skip to content