Październik w bibliotece

W  miesiącu październiku biblioteka szkolna gościła w wielu czytelników. Między lekcjami organizowana była akcja „Przerwa z książką”, podczas której starsi uczniowie czytali młodszym fragmenty popularnych i lubianych książek. Przygotowane też  były „Łamigłówki i krzyżówki dla czytelnika główki”, które cieszyły się dużym powodzeniem. Świętowaliśmy Dzień Kundelka i podziwialiśmy prace plastyczne jemu poświęcone. Wspólnie z przedszkolakami szukaliśmy tropów jesieni. Gościliśmy nawet Pana Prezydenta miasta Witolda Wróblewskiego, który przybył na otwarcie „Mrówkolandii”. Miejmy nadzieję, że w kolejnych miesiącach czytelnicy w dalszym ciągu będą odwiedzać naszą bibliotekę i chętnie spędzać tu wolny czas.