WYJĄTKOWY DZIEŃ DZIECKA W SP 25 W ELBLĄGU


W roku jubileuszowym 50-lecia SP 25 cała społeczność szkolna: nauczyciele, rodzice i personel szkoły wspólnie zorganizowali wyjątkową imprezę z okazji Dnia Dziecka dla wszystkich dzieci z klas I-VI w Bażantarni.

Tytuł przewodni brzmiał: „Już 50 lat nasz wspaniały dziecięcy świat bawi się zdrowo, wesoło i bezpiecznie”. Stroje dzieci nawiązywały do tematyki ekologicznej, zachęcając do segregacji odpadów. Dzięki zaangażowaniu rodziców wyjątkową atrakcją tego dnia były podchody. Po otrzymaniu mapy i przygotowanych zadań dzieci z uśmiechem na ustach wyruszyły do lasu. Po powrocie czekały na nich liczne atrakcje, m.in.: strzelanie z łuku, zabawa gigantycznymi klockami Jenga, rzuty podkową, łowienie ryb, przeciągnie liny, a także degustacja miodu. Aby nabrać sił do wspólnego śpiewania przy ognisku uczniowie mogli skorzystać ze zdrowego poczęstunku przygotowanego przez dzieci i rodziców.

Na zakończenie imprezy dzieci otrzymały drobne upominki oraz lody.
Przez cały czas trwania imprezy wszystkim uczestnikom dopisywały doskonałe humory.


Skip to content