Laureaci konkursu literackiego pod hasłem „Naród silny rodziną”.


 Katolickie Stowarzyszenie  „Civitas Christiana” oddział w Elblągu oraz Wydział Duszpasterstwa Rodzin Diecezji Elbląskiej  w ramach   XVIII Warmińsko – Mazurskich Dni Rodziny  zorganizowało Konkurs literacki pod hasłem „Naród silny rodziną”. Konkurs adresowany był do uczniów klas IV – VI , gimnazjum i średnich. Nasi uczniowie zgłosili prace w kategorii: wiersz, list , opowiadanie. Ogłoszenie wyników  i wręczenie nagród odbyło się 15 maja po zakończeniu Marszu dla Życia i Rodziny przed  Katedrą Św. Mikołaja w Elblągu.

Laureatami zostali:

I miejsce – Karol Mielniczuk – klasa III d, kategoria wiersz

II miejsce – Jan Szulewski –  klasa VI c kategoria wiersz oraz  Piotr Fonferek – klasa II f kategoria list

III miejsce – Kacper Grabowski – klasa II e kategoria opowiadanie

 Wszystkim laureatom gratulujemy!

 


Skip to content