SPOTKANIE AUTORSKIE


26 kwietnia, w czytelni szkolnej miało miejsce spotkanie autorskie wszystkich klas gimnazjalnych z  Jackiem Getnerem – pisarzem, scenarzystą, dramaturgiem. Spod jego pióra wyszły scenariusze do takich seriali jak: „Klan”, „Daleko od noszy”, „Ale się kręci” oraz scenariusz gry komputerowej –„Wiedźmin 2”. Jest autorem  zbiorów opowiadań „Brzydka miłość”, „Sextelefon” oraz powieści „Trzynasty Minister”, „Dajcie mi jednego z Was” i dowcipnej serii książek kryminalnych z Panem Przypadkiem w głównej roli. Na spotkaniu z młodzieżą pisarz opowiadał o swojej pracy, zainteresowaniach, znanych serialach. Odpowiadał na pytania, podpisywał swoje książki i udzielał chętnym swoich rad związanych z pisaniem.  A nasza biblioteka wzbogaciła się o dwie jego książki, do wypożyczania których zachęcam.


Skip to content