Dzień otwarty w Gimnazjum nr 10


Dzisiaj, 13.04.2016 r. gościliśmy w naszej szkole (być może?) przyszłych uczniów Gimnazjum nr 10. Swoją obecnością zaszczyciły nas klasy ze Szkoły Podstawowej nr 4, 6, 16, 23 oraz 25. Spotkanie rozpoczęło się na sali gimnastycznej przywitaniem wszystkich zebranych przez panią dyrektor Annę Śledzińską i krótką prezentacją dorobku artystycznego grupy teatralnej klas II oraz zespołu tanecznego klas III. Następnie, pod czujnym okiem opiekunów z klasy II e, grupy ruszyły zwiedzać szkołę i korzystać z przygotowanych atrakcji. A działo sie wiele! Próbowaliśmy pokazać na zajęciach biologiczno- chemicznych jaki ciekawy jest świat pod mikroskopem i w probówce. Można było poczuć się przez chwilę prawdziwym rycerzem uczestnicząc w zajęciach koła historycznego a także zmierzyć się z wykonywaniem resuscytacji i jazdą na rowerze po wyznaczonym torze. Na zajęciach z języka angielskiego- zostać milionerem i zabawić się multimedialnie a na spotkaniu z językiem polskim stwierdzić, że ” kocham Cię Książko”. Na koniec, po wyczerpujących zadaniach, zaprosiliśmy gości na zdrowy i smaczny poczęstunek w naszej kawiarence. To był dzień pełen pozytywnych emocji i wrażeń.

Szóstoklasisto! ” Wstrzel się w 10!”

Czekamy na Ciebie!


Skip to content