Konkurs czytelniczy – Świat Kubusia Puchatka


2 XII odbył się czytelniczy konkurs o Kubusiu Puchatku, w którym wzięli udział uczniowie klasy IIa. Na początek, dzieci obejrzały przygotowaną prezentację o autorze lektury A.A. Milne oraz o historii powstania przygód Misia o małym rozumku i jego przyjaciół ze Stumilowego Lasu. Zapoznały się także z innymi tytułami książek tego
pisarza, które są w posiadaniu naszej biblioteki. Następnie uczniowie rozwiązywali test sprawdzający ze znajomość książki „Kubuś Puchatek”, odpowiadali ustnie na zadawane pytania, a na koniec bawiły się w odszukiwanie ukrytego słoiczka miodu.

Niektórzy, wypożyczyli przy okazji, kolejną część przygód misia – „Chatkę Puchatka”. To była dobra zabawa, a młodzi czytelnicy wykazali się świetną znajomością lektury.

Oto wyniki konkursu:
I miejsce – Victoria Sługocka
II miejsce – Kinga Walendziak
III miejsce – Kacper Kosicki

Gratulujemy!

20151202_092853 DSC05754 20151202_092827 20151202_092822


Skip to content