Akademia po angielsku


Na dzisiejszych zajęciach Akademii Malucha poznawaliśmy nazwy zwierząt po angielsku. Już wiemy, jak nazywa się zwierzątko, które szczeka (a dog), miauczy i mruczy (a cat), jest zielone i uwielbia podskakiwać (a frog), bzyczy (a bee), ćwierka (a bird), kica (a rabbit), pluska się w wodzie (a fish) i syczy (a snake). Świetnie się bawiliśmy, naśladując zwierzątka oraz pokazując, jak się poruszają. Powtarzaliśmy również nazwy zwierząt na różne sposoby. Mogliśmy też zagrać w grze na komputerze, żeby jeszcze lepiej przyswoić sobie nazwy zwierząt. Po wspólnym odśpiewaniu i odtańczeniu piosenki, nadszedł czas na wykonanie wspaniałych kocich pyszczków. Dzieci poradziły sobie z tym świetnie, a uwieńczeniem ich pracy, było zrobienie wspólnego zdjęcia z barwnymi kotkami. Do zobaczenia w przyszłym tygodniu!

Więcej zdjęć tutaj.

SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC

Skip to content