Akademia na sportowo


7 października 2015 roku odbyły się drugie zajęcia z cyklu „Akademia Malucha” dla dzieci 4 i 5 letnich. Tym razem były to zajęcia ruchowe. Na początku wszyscy przywitaliśmy się śpiewając piosenkę oraz witając się różnymi częściami ciała (rękami, nogami łokciami i bioderkami). Następnie rozruszaliśmy się śpiewając i tańcząc wspólnie woogie – boogie oraz przedstawiając rymowankę „gimnastyka dni tygodnia”. Kolejne zadanie wymagało od nas współpracy, ponieważ stojąc w rzędzie podawaliśmy sobie z rąk do rak maskotkę, a później sami przechodziliśmy przez tunel między naszymi nogami. Na zajęciach był też czas relaksu, kiedy to wykonywaliśmy na plecach sąsiada masażyk. Na zakończenie pobawiliśmy się kolorową chustą (najbardziej podobało nam się czesanie u fryzjera – powstały super naelektryzowane fryzury). Wszyscy byliśmy zadowoleni. Z niecierpliwością czekamy na kolejne zajęcia.

Więcej zdjęć tutaj.

SAMSUNG CSC
SAMSUNG CSC
SAMSUNG CSC
SAMSUNG CSC
SAMSUNG CSC
SAMSUNG CSC

Skip to content