W dniach: 6 - 15 marca 2023r. w ramach udziału w ogólnopolskim programie Moje Miast Bez Elektrośmieci na terenie naszej szkoły odbyła się zbiórka elektroodpadów. Wyniki konkursu NAJAKTYWNIEJSZA KLASA W ZBIÓRCE ELEKTROŚMIECI:
Wygrały:
KLASA 3A i KLASA 5B!!!
Najaktywniejsi uczniów uczestniczących w zbiórce:
Klasy 0-3:
1miejsce: Iga Mielcarek 0a; Łucja Cichoń 1a; Oskar Warych; Szymon Szablicki 1c; Piotr Duda 2a;

Lena Fudal 2b; Jakub Fordon 3a; Lena Pytel 3b; Emilia Nosko 3c.

2 miejsce: Paweł Dawidowski 1a; Kacper Zubrzycki 1b; Krzysztof Jeziorek 2a; Michał Wilczewski 2b; Liliana Ślusarz 3a.

3 miejsce: Hanna Sikut 1a; Antonina Gruchalska 1b; Wiktor Sitko; Gabriel Szlesinger 2b; Antoni Sudomierski 3a.

Wyróżnienia: Radek Bachorski 0a; Zuzia Barbarowicz 0b; Zuzanna Kołodziej 1b; Inga Załuska 1b; Michał Szumski 1c; Miłosz Barankiewicz 1c; Aleksandra Nowak 1c; Damian Żmuda 2c;

Bartosz Kalkowski 3a;
Klasy 4 - 8:
1miejsce: Wojciech Kaczyński 4a; Kinga Ślusarz 5a; Grzegorz Sobczyński 5b; Olaf Trzeciński 7a;
Agata Wołk 8a; Maksymilian Chrostowski 8b

2 miejsce: Nancy Szatewicz 4a; Oskar Zygałko 5b; Krystian Zygałko 5b; Adam Bombała 5b;

Łukasz Wiśniewski 7a; Hanna Orłowska 8b

3 miejsce: Arkady Sikora – Matham 5b

Wyróżnienia: Julia Gołębiowska 4a; Sebastian Gajewski 5c; Tymoteusz Kaczyński 8a; Karol Żmuda 8b, Emilia Furman 8b; Radosław Kalwarski 8b.
Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i udział w naszej elektrozbiórce!