WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO
„BEZPIECZNIE SPĘDZAM FERIE ZIMOWE”
Na konkurs dostarczono wiele ciekawych i oryginalnych prac. Jury po długich naradach nagrodziło poniższe prace :
I miejsce :
Nadia Walinowicz – kl. 2c
II miejsce :
Natalia Pawlikowska – kl. 2b
III miejsce :
Julia Frag – kl. 3a
Wyróżnienia :
Nadia Żóralska – kl. 1b
Aleksander Zalewski – kl. 1b
Antoni Sudomierski – kl.2a
Aleksander Lisak – kl. 2c
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom.

KONKURS "SKARPETA PRZYJAŹNI"

21.03 obchodziliśmy ŚWIATOWY DZIEŃ OSÓB Z ZESPOŁEM DOWNA z tej okazji zorganizowaliśmy konkurs pt „SKARPETA PRZYJAŹNI” którego celem było uwrażliwianie naszych uczniów na sytuację osób z niepełnosprawnościami  uczenie tolerancji, otwartości i  zrozumienia dla innych – tak ukierunkowany rozwój świadomości i postaw społecznych dzieci i młodzieży  przyczynia się do  zmniejszenia ryzyka wystąpienia u nich  zachowań agresywnych.

Międzyprzedszkolny Konkurs Plastyczny pt.: "Moc Emocji"

W naszej szkole bardzo dbamy o edukację związaną z emocjami. Są one ważnym elementem naszego  dobrostanu psychicznego i bezpieczeństwa. Dlatego ogłosiliśmy Miedzyprzedszkolny Konkurs Plastyczny pt.: „Moc emocji”, żeby naszych młodszych kolegów z przedszkoli  uwrażliwić na ten temat.  Dzieci nauczyły się, że nie ma złych i dobrych emocji. Wszystkie one są nam w życiu potrzebne, tylko musimy nauczyć się wyrażać je w sposób bezpieczny i akceptowalny dla otoczenia. Otrzymaliśmy wiele pięknych prac.  Dzieci otrzymały nagrody i dyplomy.

Laureaci Szkolnego Konkursu Plastycznego "NIESIEMY ŚWIATU POKÓJ"

WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU LITERACKIEGO.

W ramach realizacji projektu #Bezpieczna Szkoła, nasza biblioteka  zorganizowała dla uczniów klas starszych konkurs literacki pt. „Wpływ relacji międzyludzkich na życie i losy człowieka”. Uczestnicy mieli za zadanie napisać pracę  z wykorzystaniem podanych tytułów literatury obyczajowej. Komisja w składzie: p. Marta Bartosik, Izabela Zimnoch i Katarzyna Andrearczyk wyróżniła następujące osoby:

w kategorii- proza:

I miejsce – Nadia Olszewska

II miejsce – Vanessa Kuczyńska

III miejsce – Adam Dembik

w kategorii – poezja:

I miejsce – Albert Jaworski

II miejsce – Olaf Kaczyński

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, a laureatom gratulujemy wygranej.

Organizatorzy:  Izabela Zimnoch, Marta Bartosik

27 maja 2022 roku w naszej szkole odbył się międzyszkolny konkurs „Bezpieczni z Mrówką”. W konkursie rywalizowali reprezentanci pięciu szkół, którzy wykazali się dużą wiedzą na temat przepisów ruchu drogowego, znajomością znaków drogowych oraz umiejętnościami przepisowej jazdy na hulajnodze oraz prawidłowej reakcji na atak psa.

Jury w składzie: dyrektor SP25, przedstawiciele WORD oraz Policji, po emocjonującej dogrywce, przyznali następujące miejsca:

1-SP12,

2– SP25,

3-SP21.

Uczestnicy konkursu mieli również możliwość zobaczyć profesjonalnie przygotowany pościg za przestępcą, z udziałem psa policyjnego.