20 kwietnia 2023r. podczas miejskich obchodów Dnia Ziemi odbył się Miejski Turniej Ekologiczny. W konkursie brało udział 16 placówek oświatowych z Elbląga. Naszą Szkołę reprezentowali uczniowie z klas 8a: Antonina Gągalska i 8d: Agata Pytel i Łukasz Banasiewicz. Uczniowie zdobyli 3 miejsce w Miejskim Turnieju Ekologicznym Łukasz Banasiewicz podczas spotkania otrzymał nagrodę Prezydenta Elbląga za działania ekologiczne i sozologiczne. Gratulujemy!!!20 kwietnia 2023r. podczas miejskich obchodów Dnia Ziemi odbył się Miejski Turniej Ekologiczny. W turnieju brało udział 16 placówek oświatowych z Elbląga. Naszą Szkołę reprezentowali uczniowie z klas 8a: Antonina Gągalska i 8d: Agata Pytel i Łukasz Banasiewicz. Uczniowie zdobyli 3 miejsce w Miejskim Turnieju Ekologicznym Łukasz Banasiewicz podczas spotkania otrzymał nagrodę Prezydenta Elbląga za działania ekologiczne i sozologiczne. Gratulujemy!!!