Sprzątanie Świata Ic

Sprzątanie Świata IIIc

Roboty

Klasa 2 b zaprojektowała Eko ROBOTY do misji specjalnej: sprzątanie świata. Produkcja takiego super robota może trochę potrwać, dlatego śmieci z terenu wokół szkoły póki co zebraliśmy własnoręcznie.

Sadzenie roślin cebulowych 2b

1c sadzi rośliny

Miejskie Sprzątanie Świata IIc

Klasa 5 a podczas klasowej Wigilii wykonała pięknie pachnące stroiki świąteczne. Ekologia jest dla nas bardzo ważna. Życzymy zdrowych, radosnych Świąt w "duchu zero waste". Nie marnujcie tylko się dzielcie. 🎄

Akcja "Ratujemy piękne kasztanowce na terenie szkoły" w klasie 5 a- rozwijanie świadomości ekologicznej na temat szkodnika kasztanowców Szrotówka kasztanowcowiaczka.

Zdrowe śniadanie w Ic