W XXVII edycji miejskiego Konkursu na Selektywną Zbiórkę Odpadów nasza Szkoła zajęła I miejsce!!! i otrzymała nagrodę w postaci czeku na kwotę 2000 zł oraz wyróżnienie specjalne w kategorii edukacji ekologicznej i czek na kwotę 600 zł.

Dostaliśmy również nagrody rzeczowe w 2 kategoriach: za aktywny udział w zbiórce baterii i kartoników po płynnej żywności, a za zbiórkę aluminiowych puszek nagrodę w postaci przedstawienia teatralnego pt. Ala na tropach recyklingu.

Nagrodę indywidualną sponsora LOBO recykling w postaci hulajnogi dla najbardziej zaangażowanego w zbiórkę surowców wtórnych ucznia w Elblągu otrzymał JAKUB FORDON z klasy 3a!!!
Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom- szczególnie z klas: 3a, 2c i 2b, dzięki których pracy zdobyliśmy wyróżnienie specjalne oraz rodzicom i pracownikom szkoły, dzięki których aktywności uzyskaliśmy te wspaniałe nagrody.