Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zajęć dodatkowych w naszej szkole

Kurczewski Przemysław

Koło historyczne SP i Gim

środa 1530 – 1630

Koło łucznicze

środa 1435 – 1525

Bartosik Marta

Koło j. polskiego

piątek 1340– 1435

Anna Szewczyk-Konefał

Koło j. polskiego

wtorek 800 – 845

środa 1530 – 1620

Anna Szewczyk-Konefał

Koło czytelnicze

środa 1530 – raz w miesiącu

Drewniak Katarzyna

Koło j. angielskiego

wtorek 1345 – 1430

piątek 1445 – 1530

Wojciechowska Magdalena

Koło  j. angielskiego

wtorek 710 – 755

Kalkowska Anna

Koło  j. angielskiego

środa 1250 – 1330

Wieczorek Natalia

Koło j. rosyjskiego- innowacja

poniedziałek 950 – 1035

Wieczorek Natalia

Koło j. angielskiego- innowacja

poniedziałek 1250 – 1335

Owczarek Ewa, Wolska Paulina

Koło j. niemieckiego na platformie e-Twinning

wtorek 1000 – 1035

Marks Lidia, Marzena Skowrońska

Zajęcia matematyczne

środa 1050– 1140

Łakis Anna

Koło przyrodnicze ” Malujemy przyrodę”

środa 1430 – 1530

Szałkowska Beata

Koło biologiczne

wtorek 1530 – 17 00

Maślińska Marzena

Koło geograficzne

poniedziałek 710 – 755

Chaberek Anna

Koło przyrodnicze

poniedziałek 1050 – 1135

Chadaj Anna

Zespół wokalny

wtorek 1620 – 1705

Burnos Danuta

Zajęcia plastyczne

środa 1250 – 1330

Papińska Anna

Zajęcia plastyczne

czwartek 1250 – 1335

Mizerska Beata

Koło techniczne „Ręko- dzieło”

czwartek 1250– 1335

Wojciechowska Helena

Koło plastyczne dla kl. IV-VII „Sztuka Cię szuka”

wtorek 1515 – 1630

Koło plastyczne dla „zerówki”

czwartek 1535 – 1630

Fil Mariusz

Koło informatyczne

piątek 1350– 1435

Freiberg Małgorzata

Koło komputerowe

poniedziałek 855 – 940

piątek 855 – 940

Kochanowska Joanna

Koło fizyczne

poniedziałek 1530 – 1630

Chaberek Anna

Koło chemiczne

poniedziałek 1530 – 1620

Chmura Józefa

Koło misyjne

Poniedziałek 710 – 755

Jurczak Anna

Szkolne Koło Caritas

piątek 1345 – 1435

Wyszczelski Tomasz

Wolontariat- Stowarzyszenie EURO- Link

wtorek 1345 – 1435

Martyna Polkowska

Gry zespołowe

wtorek 1400 – 1500

czwartek 1445– 1545

Pawłowski Bogdan

Gry sportowe

wtorek 14.30- 16.00

Karczewska Barbara

Siatkówka dziewcząt

środa

Koteluk Krzysztof

Gry zespołowe- siatkówka

poniedziałek 15.30- 16.30

środa 16.30- 17.30

Makowska Lena

Warsztaty kulinarne

wtorek 630– 730

Smukowska Alicja

Koło flażoletowe

piątek 950 – 1040

Mizerska Beata

Koło rowerowe

piątek 800 – 845

Borzęcka Maria

Warsztaty teatralne

wtorek 1100– 1200

Szyrwińska Kamila

Terapia ręki ” Zwinne rączki”

wtorek 1145 – 1230

Wiczenbach Małgorzata

Koło taneczne

wtorek 1000 – 1045

Kowalska Ilona

Warsztaty manualne

wtorek 1100 – 1200